שם משתמש    סיסמה   פייסבוק
דף הבית     אודותינו     על השירות     מאמרים     הורדות     קישורים     צור קשר     
כיצד המערכת פועלת?

הוראות קבע הנו כלי מאוד יעיל לחיוב וגבייה מלקוחות, אבל לממש אותו ולהגיע לשלב שמאפשר לך לגבות מלקוחותיך בהוראת קבע הנו תהליך ארוך שמתחיל בבקשה מהבנק שלך, הנפקת ספר לטפסי הוראת קבע ואישורם בהנהת הבנק שלך ותמה בקבלת קוד מוסד נושא.

והכל כפוף בהחלטת הבנק, שם אתה נתקע בכך שהבנק רוצה שתתקן את הטופס בצורה שמתאימה לו ולפעמים דרישות התיקון חוזרות על עצמם פעמים רבות.

INVONET לא יעשה את התהליך עבורך, אך יסייע לך בצורה בולטת לעבור את התהליך הזה בקלות וללא הרבה פעולות, החל מהדרכת הלקוח מה הוא צריך לעשות ותם במעקב אחרי הגופים הרלוונטיים עד לקבל קוד מוסד נושא.

לאחר קבלת קוד מוסד נושא, INVONET נותן לך כל מה שצריך כדי לחייב את לקוחותיך ואף לנהל חיובים, להטיל מעקבים, היסטוריה של פעילות, הנפקת חשבונית אוטומטית, שליחת חשבונית במייל, או בפקס.

INVONET שומר קבוצות החיוב שלך בענן (Cloud) ומאפשר לך לגשת אליהם מכל מקום בעולם, תוכל לקבוע הגדרות של תזמון חיוב אוטומטי, כך שלא תצטרך להתחבר במועד ביצוע הפעולה וללחוץ על כפתור השידור, INVONET ידאג לעשות את זה במקומך ביום שקבעת ובשעה שציינת.

מאחורי האתר של INVONET יושבת מערכות שרתים וציוד מהמקדמים ביותר, ותוכנה שהיא פרי פיתוח החברה שדואגת לך לבצע את הפעילות ללא טעויות ושגיאות, ומתקשבת בין האתר לטלפון ולמייל הפרטי שלך כבעל עסק ע"מ להיות מעודכן מיידית בכל ארוע.
 אי. טי. סמארט טכנולוגיות בע"מ , כל הזכויות שמורות