שם משתמש    סיסמה   פייסבוק
דף הבית     אודותינו     על השירות     מאמרים     הורדות     קישורים     צור קשר     
על השירות באתר INVONET

ריכזנו עבורכם ב-INVONET כל הכלים הדרושים לביצוע חיוב וגבייה בהו"ק בנקאית, ובהו"ק בכ-אשראי, ואף הוספנו כלים שעלולים לעזור לא רק בניהול וייעול אלא גם בהטלת ביקורת מדוקדקת ומתקדמת על ביצוע הגבייה והחיוב, מצב כותרות עיקריות בשירותים שניתן לקבל אותם באתר INVONET:

 • ניהול לקוחות לחיוב חודשי קבוע: בסכום קבוע מראש או סכום משתנה לפי טופס הקלדה או הצטברות יתרה, הניהול מתבצע בקבוצות חיוב כך שלכל קבוצה יש לה הגדרות משלה, ניתן להוסיף כמה שתרצה קבוצות חיוב תחת מסגרת קוד מוסד אחד.

  INVONET נותן לך יכולת דחיית תשלום לחייב בקבוצה, יכולת ביטול חיוב חד פעמי הקרוב או לפי תאריך, גם ניתל לחייב חיוב נוסף חד פעמי לתאריך מסויים או לבנות תוכנית חיוב חודשי מוגבלת בפעימות או בתאריך מסויים.

  בנוסף INVONET מאפשר לך להשתתף בשירות ניטור החזרת הוראות קבע אוטומטיות, כך שבמקום שתקבל רשימת החזרות מהבנק, אנחנו נקבל אותם אוטומטית ע"י מערכת האוטומציה שלנו ישירות לחשבון הלקוחות שלך לפי קבוצת החיוב.

 • ניהול מוסדות מ.ס.ב: הלקוח יכול לנהל יותר מקוד מוסד אחד של מ.ס.ב. לחיוב בהוראת קבע בנקאית, מתאים במיוחד אם אתה לשכה שמעוניינת לתת שירותי חיוב בהוראת קבע למנויי ("לקוחות") של לקוחותיך, אם רואה חשבון שמעוניין לתת שירות ערך מוסף ללקוחות שלך.

 • ניהול מסופי חיוב בכרטיסי אשראי: כל לקוח יכול לנהל יותר ממסוף חיוב אחד, כך שבכל מסוף ניתן להוסיף יותר מקבוצת חיוב אחת, ובכל קבוצת חיוב ניתן לערוך ים של הגדרות שונות ומשונות עבור אותה קבוצה.

 • תזמוני חיוב אוטומטי: ניתן לקבוע תזמון מסויים עבור קבוצת חיוב כך שלא תצטרך לכנס לאתר ולבצע פעולת השידור או אישור פעולת החיוב והגבייה בצורה ידנית, פעולה זה מאוד פשוטה, אתה קובע את ההגדרות של התזמון מתי לחייב (כל חודש, כל חודשיים, כל יום!, באיזה שעה) ו-INVONET ידאג לייצר עבורך קובץ חיוב ולשדר אותו במקומך.

 • חיוב מיידי בכרטיס אשראי: אם יש ברשותך מסוף אשראי ב-INVONET תוכל לבצע חיוב מיידי של לקוח בודד בכרטיס אשראי (מסוף וורטואלי) / המערכת יכולה לקבל פרטי כרטיס אשראי בהקלדה ("עסקה טלפונית") או ע"י פס מגנטי.

 • הנה"ח: INVONET בנוי על בסיס מערכת הנה"ח כך שמאפשר לך לראות מידע חשבונאי של חיובים וזיכויים בכרטסות החייבים שלך לפי תנועות הנה"ח רגילות ואף לייצר קובץ למערכת הנה"ח לתוכנות רואה חשבון כמו חשבשבת ואחרים.

 • הנפקת תעוד פנים: ניתן להנפיק חשבונית, קבלה, חשבונית זיכוי באתר לחייבים שלך בקבוצת חיוב תחת כותרת קוד מוסד אחד, וגם ניתן להנפיק חשבונית אוטומטית בעת ביצוע שידור ל-מ.ס.ב. או ביצוע חיובים עוקבים בכרטיסי אשראי (הו"ק בכ-אשראי).

  פעולה זו תחסוך לך זמן רב גם לך וגם לרואה חשבון שלך בעיבוד הנה"ח והנפקת תעוד  פנים, (רו"ח רגיל להנפיק חשבונית אחת עבור כל הלקוחות שלך כאשר אתה מחייב אותם בהוראת קבע) אך ב-INVONET, אתה מסמן להנפיק חשבונית והמערכת בצורה מאוד פשוטה תייצר חשבונית אוטומטית עבור כל חייב וחייב ואף תרשום תנועת הנה"ח לשם כך.

 • תמסורת: ניתן לשלוח כל תעוד פנים שהונפק במערכת אוטומטית ל-דוא"ל, לפקס! וזה בלחיצת כפתור אחת על כל תעוד, פעולת השליחת גם מתבצעת אוטומטית כאשר מבצעים שידור הו"ק או כ-אשראי.

 • הודעות ומודיעין: קיימת במערכת INVONET שירות הודאות SMS מובניות שניתן לשלוח הודעות SMS אוטומטית ללקוחות בעת שידור הו"ק או כ-אשראי, או הקלדת החזרות הו"ק. ניתן גם לשלוח הודעות SMS לקבוצת חיוב ללא כל פעולה חשבונאית אוטומטית.
 אי. טי. סמארט טכנולוגיות בע"מ , כל הזכויות שמורות