שם משתמש    סיסמה   פייסבוק
דף הבית     אודותינו     על השירות     מאמרים     הורדות     קישורים     צור קשר     
מה זה INVONET ?

בשנת 2003 פיתחנו לראשונה תוכנת סלקן, שעוסקת בתחום ניהול וגבייה בהוראות קבע, לתוכנה הזו נצבר כמות לקוחות לא מעטה והפכה לתוכנה פופולרית בתחום ניהול חייבים ותשלומים בהוראות קבע בנקאיות.

כמות הלקוחות שנצברו עבור התוכנה הקומפקטית והקטנה חייבה אותנו להשקיע רבות בשירות לקוחות אך לצערנו התשלום השנתי אינו מספיק לפיתוח נוסף, שדרוגים ועדכונים שוטפים. לאחר מחשבות ארוכות וקשות המצאנו INVONET, המערכת שיכולה לעשות ולספק כל מה שקשור לגבייה ותשלומים בהוראות קבע בנקאיות וכרטיסי אשראי בשירות עצמי מלא.

INVONET יודע לנהל את הלקוחות שלך, לקבוע חיובים חודשיים עוקבים בבנק, לבנות תוכנית תשלום לכל חייב, לנהל קבוצות חיוב, לנהל כרטסת הנה"ח עבורו, להנפיק חשבונית לכל חייב לאחר ביצוע החיוב ואף לשלוח אותה בדוא"ל למייל של החייב.

כלים אלה או אחרים שפותחו בפרויקט INVONET באו במיוחד לתת מענה טכנולוגי חכם ומתקדם ביותר שיכול להוביל ולקדם את עסקי לקוחותינו בצורה מודרנית.

הכלים שפיתחנו והטמענו בתוך INVONET, תוכננו במיוחד ע"מ לאפשר לכם לבצע את הפעולות המסובכות והמורכבות בקלות ובנוחות רבה. לא צריך להיות רואה חשבון או לשכת שירות ע"מ לחייב את לקוחותיך בהוראת קבע חודשית או בכ-אשראי, INVONET ידאג לתת לך את כל הכלים שיתאימו לדרישותיך ויהוו פתרון עסקי מושלם עבורך.

לא משנה מה גודל העסק שלך, בין אם אתה עמותה / ארגון, חברה, נותן שירות, עצמאי, מוקד רפואה, גן ילדים, חברת ליסינג, השכרת רכב, חברת נדלן, מועצה מקומית או עירייה ל INVONETאת כל הכלים הדרושים לנהל רשימות הלקוחות שמעוניין לחייב אותם חודשית, דו חודשית, לפי פעימות, חד פעמי.

INVONET מאושר מנציבות מס הכנסה כמערכת שמנפיקה תעוד פנים, חשבוניות קבלות וכל תעוד פנים שנרשם בהנה"ח כפקודת יומן.
 אי. טי. סמארט טכנולוגיות בע"מ , כל הזכויות שמורות