שם משתמש    סיסמה   פייסבוק
דף הבית     אודותינו     על השירות     מאמרים     הורדות     קישורים     צור קשר     
לחייב בהוראות קבע בכרטיס אשראי!

איך זה עובד?
חברת ש.ב.א. - שירותי בנק אוטומטיים מהווה צומת התקשורת ונתב עסקאות בין חברות האשראי ובין מסופי אשראי ב-INVONET לצורך הפעלה וכיבוד כרטיסי אשראי שמונפקים בארץ ובחו"ל. החברה מתפעלת את התקשורת היומיומית (בקוי נל"ן או בחיוג) בין המכשירים בנקודות המכירה ובין חברות האשראי לצורך אישורי עסקות בקשר ישיר, והעברת תנועות מרוכזת מדי יום לחברות האשראי.
דרך לשכת השירות שלנו INVONET ניתן לחייב לקוחות שלך בהוראות קבע בכרטיס אשראי, אתה מנהל את החייבים שלך דרכינו ומדי פעם! בלחיצת כפתור, אתה מחייב את כל הלקוחות / המנויים שלך ומקבל אישורי עסקה.

מה ההבדל בין עסקה בתשלומים בכרטיס אשראי ובין הוראת קבע בכרטיס אשראי?
בעת ביצוע עסקה בתשלומים ומיד לאחר אישור העסקה נתפס במסגרת האשראי של הלקוח / החייב את מלוא הסכום של העסקה עד סיום כל התשלומים.
בהוראת קבע בכרטיס אשראי לא נתפסת מסגרת האשראי של החייב אלא כל חודש בחודשו בגובה התשלום בפועל.
חיוב בהוראת קבע בכרטיס אשראי רלוונטי במיוחד כאשר סכום החיוב החודשי יכול להשתנות, לדוגמה חיוב חודשי עבור שירותים לפי הצריכה.

איך עושים את זה?

א. פונה לאחת מחברות האשראי (כאל / ישראכרט / לאומי קארד) ומבקש מהם לפתוח מספר ספק / עסק.
ב. פקיד שלהם מגיע אליך ומחתים אותך על טפסים ונותן לך מס' ספק/עסק בן 7 ספרות. (ניתן להתחבר עם יותר מחברת אשראי אחת למרות שלא נחוץ).
ג. פונה אלינו ומבקש שנפתח עבורך מסוף סליקה ב-(ש.ב.א.).
ד. אנחנו נותנים לך שם משתמש וסיסמה לאתר המאובטח שלנו http://invonet.co.il ע"מ שתנהל את המנויים / הלקוחות שלך, שם אתה מקליד את פרטי החייבים וכרטיסי האשראי שלהם.
ה. מדי חודש אתה נכנס לאתר, בוחר קבוצת חיוב ולוחץ על חיוב לקוחות / מנויים.
ו. מערכת האוטומציה שיושבת מאחורי האתר מבצעת את החיובים, במידה והעסקה עברה המערכת תספק לך מס' אישור מחברת האשראי ישירות אם העסקה לא עברה תקבל במיידית קוד שגיאה.
 

מה INVONET נותן לך?
INVONET נותן לך כל הכלים הרלוונטיים לנהל את רשימות החייבים בצורה נוחה, חכמה, אמינה ויעילה, ורק לאחר שתחליט לחייב את המנויים או הלקוחות שלך,INVONET מריץ חיוב עבור הקבוצה ונותן לך סטטוסים מי חוייב ומס' אישור לכל אחד בהתאם.

איך הכספים מגיעים אלי?
אנחנו וגם ש.ב.א. אין לנו קשר ישיר לכספים שלך, התפקיד שלנו לשלוח עסקת כ-אשראי כמסוף אשראי רגיל ל-ש.ב.א. והם מעבירים את הפעולה לחברת האשראי, ומחזירים תשובה אם העסקה מאושרת או קיימת שגיאה, במידה ועסקה מאושרת, אופן קבלת הכסף שלך תלוי בחברת האשראי שהתחברת אליה, ולנו אין כל קשר לאופן קבלת הכסף ומתי.

כמה זה עולה?
ע"מ לחייב בהוראת קבע בכרטיס אשראי או עסקת כרטיס אשראי רגילה אתה צריך אחת מחברות האשראי וחברה סולקת (שבמצב הזה אנחנו INVONET), חברת האשראי תחייב אותך בד"כ פיר עסקה בין 1% עד 2.5%.
מהצד שלנו, אנחנו נותנים לך שירותי ניהול החייבים וביצוע חיוב לקבוצה בפועל או חיוב עסקה בודדת במחיר של 105₪ לחודש במקום 160₪.

אפשרויות ושירותים נוספים שניתנים במערכת:

  1. יכולת חיוב עסקה רגילה בכרטיס אשראי (מסוף רגיל).
  2. יכולת שליחת הודעות SMS, לרשימות בקבוצות החיוב.
  3. הנפקת חשבונית אוטומטית לחייבים בקבוצה כל אחד בסכום החיוב, ושליחת החשבונית לפקס או למייל של החייב
  4. ייצור קובץ לתוכנת הנה"ח שלך או של רואה החשבון בכפתור אחד כמו קובץ Movein.dat או tnuot.dat.
  5. ביצוע חיוב לקוח לפי תוכנית תשלום: למשל לחייב לקוח מסויים שרוצה לשלם 10000₪ ב-10 תשלומים אשר מעוניין לשלם אותם בהוראת קבע בנקאית, המערכת  מאפשרת לבנות תוכנית תשלום ל-10 תשלומים, לאחר שהתשלומים בוצעו המערכת לא תחייב אותו חייב שוב.
  6. יכולת דחיית תשלום חודשי מחודש מסויים לחודש אחר, פשוט בלחיצת כפתור (הקפצת תשלום).
  7. יכולת ביטול תשלום בחודש מסויים, זיכוי מתשלום בחודש אחר או אפילו תוספת תשלום לחודש.
  8. תזמוני שידור אוטומטי, רלוונטי לאלה שלא רוצים לכנס למערכת מדי חודש וליזום את החיוב בצורה ידנית.
  9. קבלת החזרות הוראת קבע בנקאית אוטומטית לכרטסות של החייבים, ואף שליחת הודעת SMS אוטומטית לחייב שחזרה לו הוראת קבע.
  10. יכולת ניהול יותר מקבוצת חיוב אחת תחת אותו קוד מוסד או מסוף, וכל קבוצה תתנהג כרשימה בעד עצמה, רלוונטי לזה שמעוניין לחייב קבוצת חייבים למשל ב-10 לחודש וקבוצה אחרת ב-20 לחודש.


למידע נוסף נא צרו קשר 04-6666899 ונשמח לעמוד לרשותכם
 


 אי. טי. סמארט טכנולוגיות בע"מ , כל הזכויות שמורות